Wielkie otwarcie Navigatora!

  • 16.11.2016, 10:53 (aktualizacja 16.11.2016 10:58)
  • Redakcja/informacja prasowa Stowarzyszenia E.Leclerc
Podziel się:
Oceń:
Wielkie otwarcie Navigatora! Stowarzyszenie E.Leclerc
W końcu nadszedł długo wyczekiwany finał wielkiej inwestycji: nowego hipermarketu E.Leclerc oraz towarzyszącej mu nowoczesnej galerii handlowej. Regionalne centrum zakupowe z powodzeniem zawstydzić może galerie z największych polskich miast – skrupulatnie dopracowane przedsięwzięcie stanie się tętniącym możliwościami sercem handlowym regionu.

Stowarzyszenie E.Leclerc rośnie w siłę i wciąż umacnia swoją pozycję w segmencie hipermarketów. Na terenie Mielca dzięki między innymi aktywności lokalnych władz i istnieniu Specjalnej Strefy Ekonomicznej, mieszkańcy Mielca mogą skorzystać z bogatej oferty Galerii Navigator, inspirowanej w swoim imponującym wyglądzie „lotniczym” charakterem miasta, w której znajdują się m.in.: nowej generacji hipermarket E.Leclerc, z wielką strefą świeżych produktów spożywczych, szeroka gama usług i sklepów, a na początku 2017 roku, także kino, atrakcyjne punkty gastronomiczne
i rozrywkowe!

- Pierwotne plany dotyczące realizacji zamówienia uległy zmianie w związku z trudnościami pierwszego inwestora – tłumaczy Jean-Philippe Magré, przewodniczący Stowarzyszenia E.Leclerc Polska: – Na szczęście udało nam się z powodzeniem wyprowadzić projekt na prostą, przejmując realizację inwestycji. Dzięki pełnej mobilizacji zaangażowanych podmiotów oraz skutecznej współpracy z firmami budowlanymi, ponownie uruchomiono prace budowlane, co skutkuje dotrzymaniem terminu listopadowego otwarcia, spełnieniem oczekiwań klientów oraz
w niedalekiej przyszłości – stworzeniem ponad 400 miejsc pracy, poprawą lokalnej infrastruktury
i polepszeniem jakości życia mieszkańców Mielca, dzięki zapewnieniu najpotrzebniejszych punktów usługowych.

Nowy projekt hipermarketu E.Leclerc to nie tylko większa powierzchnia (5 zamiast 3 tysięcy m2), niezwykle szeroki asortyment i niskie ceny, ale też innowacyjne rozwiązania takie jak przestrzenne otwarcie sklepu na galerię oraz energooszczędne oświetlenie i instalacje chłodnicze.

W ramach Galerii Navigator E.Leclerc współpracuje z najlepszymi sieciami handlowymi (m.in. H&M, Reserved i inne sklepy grupy LPP, Euro RTV, CCC). Zadbano również o ofertę gastronomiczną (warte uwagi są piekarnia i lunchowe propozycje od E.Leclerc), przemyślane punkty usługowe
(w tym nowy oddział poczty), ciekawą ofertę fitness oraz atrakcje takie jak specjalna sala zabaw dla dzieci.
Ponadto Stowarzyszenie E.Leclerc po raz kolejny wdrożyło w projekt ekologiczne nastawienie względem najbliższego otoczenia – wentylacja, klimatyzacja i ogrzewanie Galerii Navigator operują w systemie FCH (Free Cooling and Heating), optymalizującym zużycie energii oraz gwarantującym zmniejszanie zanieczyszczenia środowiska. To niezwykle nowoczesne rozwiązanie jest kolejną zaletą inwestycji, zrównującą ją do najwyższych europejskich standardów.

Nowa inwestycja w Mielcu to wspólny projekt Stowarzyszenia E.Leclerc, w który zaangażowali się specjaliści z wielu spółek członkowskich. Przejęcie tak dużego przedsięwzięcia stanowiło niesamowite i interesujące wyzwanie, któremu udało się sprostać dzięki doskonale dobranemu zespołowi profesjonalistów. Samo zarządzanie hipermarketem w Galerii Navigator, powierzono małżeństwu pracującemu dla sieci od ponad 12 lat – Państwu Zajączkowskim, reprezentującym spółkę Mieldis. Aktywna, fachowa kooperacja wielu członków Stowarzyszenia, którzy w działanie włożyli mnóstwo energii i serca, z pewnością zagwarantuje lokalnym konsumentom komplementarne usługi, spełniające najwyższe standardy.  

- Z radością stwierdzam, że jesteśmy jak najbardziej gotowi do wielkiego otwarcia Galerii Navigator, kibicujemy jej spektakularnemu sukcesowi i mamy nadzieję zainspirować pozostałych przedstawicieli E.Leclerc do inwestowania w ciągły rozwój – mówił przed oficjalnym otwarciem Marcin Zajączkowski, prezes E.Leclerc w Mielcu.

Sklep E.Leclerc w Mielcu jest 44 punktem sieci i 3 w województwie podkarpackim.

Fotorelacja z oficjalnego otwarcia Navigatora na naszym portalu korso.pl już niebawem. Tu znajdziecie również opinie, zdjęcia, filmy, komentarze. ZAPRASZAMY! Oczywiście w kolejnym wydaniu tygodnika Korso pełna relacja z tego wydarzenia!

Redakcja/informacja prasowa Stowarzyszenia E.Leclerc

Zdjęcia (4)

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe