Hotel Polski z Mielca miejscem wybranym na kwarantannę indywidualną

  • 20.03.2020, 14:12 (aktualizacja 20.03.2020, 17:07)

Podziel się:

Oceń:

Hotel Polski z Mielca miejscem wybranym na kwarantannę indywidualną Fot. Hotel Polski. W Hotelu Polskim czekają miejsca dla tych, którzy chcą przebyć kwarantannę poza miejscem zamieszkania.
Powiat mielecki wybrał hotel na kwarantannę indywidualną. W Mielcu jest to Hotel Polski.

Kwarantanna indywidualna powinna się co do zasady odbywać w miejscu zamieszkania osoby, która powinna ją przejść. 
Jednak z wielu względów, między innymi z tego, że w domu są osoby z grupy ryzyka: chore, po przeszczepach, mające inne schorzenia i w razie zakażenia wirusem mogą źle znieść powikłania, wskazane jest, żeby osoba poddana kwarantannie odbywała ją poza swoim miejscem zamieszkania.

Starostwo powiatowe do kwarantanny poza miejscem zamieszkania wyznaczyło Hotel Polski przy ulicy Biernackiego 12 w Mielcu.

 - Mamy w Mielcu wyznaczony hotel, który przyjmie na kwarantannę indywidualną osoby chcące z takiego rozwiązania skorzystać. Trzeba jednak jasno powiedzieć, że taka kwarantanna jest odpłatna, ale warunki i ceny są bardzo dobre. Osoby takie mają zapewnione trzy posiłki dziennie dostarczane pod drzwi - mówi starosta powiatu mieleckiego Stanisław Lonczak.

Wszyscy chętni, którzy chcieliby skorzystać z kwarantanny w Hotelu Polskim proszeni są o kontakt telefoniczny pod numerem 17 788 86 66 lub przez e-mail: [email protected]

Poszczególne samorządy i poszczególne gminy będą finansować lub współfinansować pobyt na kwarantannie w hotelu osobom, które mają niskie dochody.


Komentarze (4)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.
Marek
Marek 14.04.2020, 11:31
Dziekuje za kwarantanne w hotelu Polskim czas spedzony w hotelu byl naprawde przyjemny mile panie w recepcji obsluga kuchnia smaczne posilki podane na czas bardzo polecam Pozdrawiam cala obsluge i dyrekcje hotelu
Ela
Ela 24.03.2020, 16:09
Przecież nie każdy jest zarażonych wracajacy z zagranicy bez przesady . Super rozwiązanie w pokoju jedna osoba nie zarazi nikogo nie to co po 2 lub 3 osoby z ktorych dwoje moga byc zdrowi a trzecia zarażona i leci dalej .
odp
odp 20.03.2020, 20:56
Jest takie fajne miejsce koło starego młyna.
mieszkaniec mielca
mieszkaniec mielca 20.03.2020, 15:29
ja proponuje udostepnic nieruchmosci ruchomosci w poblizu oraz wlasnosci starosty a nie gdzie ludzie maja swoje miejsca zamieszkania pelno blokow no bez przesady dobra? podczas sytuacji nadzwyczajnych moga zostac przejete nieruchomosci i ruchomosci dlaczego nie przejma oficjeli domkow willi? auteczek? proponuje by kwarantanne odbywali np u starosty lub prezydenta miasta mielca komfort wygoda a nie dreczyc ludzi innych

Pozostałe