Listy też muszą pójść pod kwarantannę

  • 20.03.2020, 13:08
  • MW

Podziel się:

Oceń:

Listy też muszą pójść pod kwarantannę Fot. UM Mielec Do tej skrzynki można składać korespondencję.
W związku z wprowadzeniem na terenie kraju stanu zagrożenia epidemicznego, Urząd Miejski w Mielcu wprowadza dodatkowe środki ostrożności, które obejmują korespondencję wpływającą do magistratu.

Pracownik urzędu przyjmujący korespondencję wyposażony jest w rękawiczki jednorazowe oraz płyn do dezynfekcji. Dodatkowo, korespondencja podlega 48-godzinnej kwarantannie z zachowaniem pełnej separacji.

W wyjątkowych sytuacjach, Prezydent Miasta Mielca, jego Zastępcy bądź Sekretarz Miasta mogą podjąć decyzję o skróceniu okresu kwarantanny.

Do dyspozycji mieszkańców, przy wejściu głównym Urzędu Miejskiego w Mielcu (ul. Żeromskiego 26) od godz. 8:00 do 14:00, jest skrzynka, do której interesanci mogą składać korespondencję.

MW

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe