Kolejne firmy wspierają mielecki szpital!

  • 19.03.2020, 14:22 (aktualizacja 19.03.2020, 17:25)
  • MW

Podziel się:

Oceń:

Kolejne firmy wspierają mielecki szpital! Facebook szpitala w Mielcu Restauratorzy, a także inne firmy przekazują różne dary dla szpitala w Mielcu.
Kolejne mieleckie firmy włączyły się w akcję pomocy Szpitalowi Specjalistycznemu w Mielcu.

Szpital Specjalistyczny w Mielcu dziękuje:

  • Firmie ELDAN z Mielca za przekazanie maseczek ochronnych,
  • Firmie GUMOTIV za gogle i maseczki ochronne,
  • Restauracji Manuka za posiłki dla medyków,
  • Restauracji Atena za posiłki dla medyków,
  •  Restauracji Bagatella za posiłki dla naszych medyków, dla których tego rodzaju pomoc jest w tych chwilach bezcenna! - przekazał mielecki szpital.

Przekazywanie posiłków dla personelu medycznego w szpitalu w Mielcu możliwe jest dzięki internetowej zbiórce funduszy. #PosiłekDlaLekarzy

- Chcąc jak najbardziej odciążyć lekarzy, pielęgniarki, załogi karetek i wszystkich innych zatrudnionych w placówkach medycznych – i pozwolić skupić im się na walce z chorobą – chcemy zaoferować im darmowe posiłki z lokalnych restauracji. Każdy z nas może je opłacić, biorąc udział w zbiórce. Posiłki będą również rekompensowane dla osób przebywających w szpitalach w związku z zarażeniem koronawirusem i tych, które się nimi opiekują. - czytamy w opisie akcji.

TUTAJ MOŻNA WESPRZEĆ AKCJĘ #PosiłekDlaLekarzy

MW

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe