Mielec włączył się w akcję "Posiłek dla Lekarza"

  • 18.03.2020, 20:13 (aktualizacja 19.03.2020, 17:18)
  • MW

Podziel się:

Oceń:

Mielec włączył się w akcję "Posiłek dla Lekarza" Fot. Fb Fratelli W tym czasie każdy gest dobrej woli jest na wagę złota.
Jedną z popularnych ostatnio akcji jest "Posiłek Dla Lekarza". Uruchomiona została nawet zbiórka internetowa na jedzenie dla pracowników służby zdrowia, którzy w związku z walką z koronawirusem spędzają teraz jeszcze więcej czasu w pracy. Ideą akcji jest to, by medycy mogli bezpłatnie zamówić dostawę posiłku.

W akcję włączyła się też mielecka restauracja Fratelli.

To Oni, nasi Bohaterzy. Ratownicy Medyczni. Na służbie bez względu na okoliczności! W tym trudnym dla wszystkich czasie! W trosce o nas i naszych bliskich!
Fratelli wspiera Was na tyle, ile może! - czytamy w mediach społecznościowych restauracji.

Restauracja zgłosiła się do programu #PosiłekdlaLekarza, Dzięki internetowej zbiórce funduszy możliwe jest przekazywanie przez lokalnych restauratorów posiłków dla personelu medycznego. 

- Chcąc jak najbardziej odciążyć lekarzy, pielęgniarki, załogi karetek i wszystkich innych zatrudnionych w placówkach medycznych – i pozwolić skupić im się na walce z chorobą – chcemy zaoferować im darmowe posiłki z lokalnych restauracji. Każdy z nas może je opłacić, biorąc udział w zbiórce. Posiłki będą również rekompensowane dla osób przebywających w szpitalach w związku z zarażeniem koronawirusem i tych, które się nimi opiekują. - czytamy w opisie akcji.

TUTAJ możesz wesprzeć akcję przekazując datek. 

MW

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe