Metalowym kątownikiem w głowę

  • 15.11.2016, 06:16
  • mp

Podziel się:

Oceń:

Metalowym kątownikiem w głowę OSP Przecław
Utarczka słowna pomiędzy dwoma 19-latkami omal nie doprowadziła do tragedii. Jeden z biorących udział w tym wydarzeniu usłyszał już zarzuty, drugi – przebywa w szpitalu. Policja przesłuchuje świadków i bada okoliczności zdarzenia.

Pobicie, o którym mowa, miało miejsce w centrum Przecławia, przy ul. Kilińskiego, w nocy z soboty na niedzielę (12-13 listopada). Późnym wieczorem do koleżanki przybył 19-letni mielczanin. - Z ustaleń policji wynika, że wdał się on w utarczkę słowną z grupą innych mężczyzn. Możliwe, że uczestnicy tych zdarzeń już wcześniej byli ze sobą skonfliktowani – mówi Urszula Chmura, rzecznik Komendy Powiatowej Policji w Mielcu. Kłótnia na środku ulicy zakończyła się tym, że 19-latek z Mielca uderzył innego mężczyznę metalowym kątownikiem. Po tym, jak został już zatrzymany przez funkcjonariuszy, cały czas utrzymywał, że zrobił to w obronie własnej. - Niezależnie od tego, jaki był motyw działania 19-latka, usłyszał on już zarzut spowodowania uszczerbku na zdrowiu. W najbliższym czasie będzie podlegał policyjnemu dozorowi. Od prokuratora otrzymał również zakaz zbliżania się do pokrzywdzonego, zakaz opuszczania kraju oraz poręczenie majątkowe. Został już zwolniony z aresztu – przekazała rzeczniczka policji.

Sprawa nie jest jednak zakończona. Funkcjonariusze wciąż czekają na możliwość przesłuchania poszkodowanego 19-letniego mieszkańca Przecławia, który z obrażeniami głowy przebywa w szpitalu. - Niewykluczone, że również on usłyszy w najbliższym czasie zarzuty – dodaje Urszula Chmura.

mp

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.
666
666 15.11.2016, 10:32
W większości przypadków wina leży po środku.

Pozostałe