Dwie imprezy sportowe odwołane. Odbędą się w późniejszym terminie

  • 17.03.2020, 21:28
  • jz

Podziel się:

Oceń:

Dwie imprezy sportowe odwołane. Odbędą się w późniejszym terminie jz Bieg 550-lecia Mielca odbędzie się we wrześniu
Koronawirus nie przestaje paraliżować imprez sportowych i rekreacyjnych. Damian Gąsiewski, organizator wielu takich wydarzeń, postanowił dwa z nich przełożyć na odległy termin.

Pierwszy to Bieg 550-lecia Miasta Mielca, w którym miało wziąć udział ponad tysiąc osób. Pierwotnie planowany był on na 19 kwietnia i miał odbyć się na pasie startowym mieleckiego lotniska, przy zapalonym oświetleniu całego pasa. 

-  Bieg został przełożony na 6 września. Miejsce, lokalizacja i trasa biegu pozostają bez zmian - informuje Damian Gąsiewski. 

Kolejną imprezą sportową w Mielcu, która nie odbędzie się w pierwotnie planowanym terminie, jest kolarski wyścig górski pn. Eliminator Autopart Mielec vol. 3.

- Pierwotnie impreza miała odbyć się 29 marca na Górce Cyranowskiej w Mielcu.  Lokalizacja pozostaje bez zmian, zmienia się oczywiście termin. Wyścig zaplanowany na 29 marca zostaje przeniesiony na 7 czerwca. Godzina startu bez zmian - mówi Gąsiewski.

Pozostałe wydarzenia planowane na pierwsze półrocze 2020, przynajmniej na razie, pozostają bez zmian. 

Te imprezy to Bieg Konstytucji 3 Maja w podmieleckim Rydzowie oraz dziesiąta już edycja  rowerowego Wyścigu o Pietruszkę.

jz

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe