Z PODKARPACIA: Mieszkaniec odbywając kwarantannę wychodził sobie do sklepu!

  • 17.03.2020, 21:12 (aktualizacja 17.03.2020, 21:27)
  • KR/PO

Podziel się:

Oceń:

Z PODKARPACIA: Mieszkaniec odbywając kwarantannę wychodził sobie do sklepu! Fot. Archiwum
Dzisiaj (17 marca) w godzinach popołudniowych dzielnicowy przeprowadzający kontrolę u mieszkańca Sanoka, odbywającego obowiązkową 14-dniową kwarantannę nie zastali go w domu

Policjant poczekał w okolicy i w niedługim czasie mężczyzna powrócił jak gdyby nigdy nic do miejsca zamieszkania. Był zdumiony widząc policję, oświadczył, że on sobie tylko do sklepu wychodzi codziennie po zakupy (...)  >>CZYTAJ WIĘCEJ!<<

KR/PO

Komentarze (32)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.
Jolasia
Jolasia 19.03.2020, 18:15
Kara finansowa żeby bolało. Kwarantanna musi być obowiązkowo przestrzegana i nie ma że boli
Gosia
Gosia 19.03.2020, 10:55
5000 zł kary za złamanie kwarantanny. Dla przykładu żeby inni zastanowili się.
Greta
Greta 19.03.2020, 07:36
Gdzie są moje komentarze????
Czytelnik
Czytelnik 19.03.2020, 14:04
Tam gdzie sie papierem pocierasz
 Klaudiusz
Klaudiusz 19.03.2020, 01:05
Osoby które odbywają obowiązkową kwarantannę mają dostarczane produkty codziennego użytku (jedzenie, woda, mydło, szampon etc.) więc nie powinien wyjść bo mu brakuje czegoś. Wszystko co powinien mieć jest dostarczane
Sars
Sars 18.03.2020, 23:38
Polacy są nieodpowiedzialni .Będzie tak samo jak we Włoszech to tylko kwestia czasu .
Frajer
Frajer 18.03.2020, 23:11
Kwarantanna powinna być w izolacji a nie w domu gdzie ludzie idą se na dwór czy do sklepu
Jaskolka
Jaskolka 18.03.2020, 21:19
No jeść też musi.Powietrzem nie żyje.Jesli zachował środki ostrożności to ok.Nie dajmy się.zwariowac ludzie
Łysy
Łysy 18.03.2020, 20:46
Ludzie racja że powinien gość siedzieć w domu, ale co jeśli jest sam ?
To jak ma żyć, bez jedzenia ?
Kwarantanna ok ale jesli higienę przestrzega to kto mu zakupy do domu przyniesie, jak każdy by pewnie odmówił mu pomocy w drobnych zakupach z powodu zarażenia się wirusem. No pewnie NIKT.
Sanepid
Sanepid 18.03.2020, 22:34
Jeżeli nie ma mu kto zrobić zakupow powinien zgłosić to do sanepidu a ten przekazuje info to Mopsu, który organizuje pomoc.
Ziomek
Ziomek 18.03.2020, 20:35
Wrócili wieśniaki, proste to niedpowiedzialne. Chłop potęga jest i basta. Karać i to srogo
Tedi
Tedi 18.03.2020, 19:47
Ten pan powinien zaplacic kare i kwarantanna w izolacji na jego koszt
Michał
Michał 18.03.2020, 18:47
Nic nowego w Ropczycach pan który ma ścisła kwarantannę chodzi sobie po osiedlu jak gdyby nigdy nic :(
Ja
Ja 18.03.2020, 18:38
Jechalam busem do Polski dwoch gosci na kontroli granicznej podalo falszywe dane zeby uniknac kwarantanny bo niesprawdzali dokumentow
Ele
Ele 18.03.2020, 18:21
Ciekawe ile już naraził osób na niebezpieczeństwo! Niestety jest dużo osób którzy lekceważą kwarantanne bo czują się dobrze!
Ewa
Ewa 18.03.2020, 17:10
Powinni placic kary , przez takich glupkoe tyle osob choruje im starsi tym glupsi
Anna
Anna 18.03.2020, 17:03
Kwarantanna powinna polegać na tym że osoby które są w czasie przymusowej obserwacji zamyka się w domu , drzwi od zewnątrz okleja taśmą - plombą a za jej zerwanie kara powinna wynosić 100 tysięcy.
Greta
Greta 19.03.2020, 00:28
A Ty masz pojęcie o wirusie rozumiem i medycynie i ekonomii. Tak naprawdę każdy powinien siedzieć w domu Ty też a podejrzewam nie siedzisz...
Aga
Aga 18.03.2020, 18:53
No to spróbuj tak przeżyć 14 dni bez jedzenia
Tym
Tym 18.03.2020, 14:24
Jestem mieszkanką Lubaczowa jest tak samo .
Xzx
Xzx 18.03.2020, 19:41
Takie rzeczy sie zgłasza
Qra
Qra 18.03.2020, 14:09
Przypomnieli sobie pseudo patryjoci że w Polsce najbezpieczniej pod pierzyną u mamusi, groszem szastają i kpią sobie z ludzi ciężko pracujących od pierwszego do pierwszego
zbulwerowana
zbulwerowana 18.03.2020, 13:35
Teraz w obliczu niebezieczeństwa nagle przypomnieli sobie o swoim kraju i że tu lepiej niż za granicą. Powinni zostać tam gdzie sa i przeczekać wirusa a nie przywozić go do nas!
Lola
Lola 18.03.2020, 13:30
Wszyscy wraccaja do kraju bo sie boja nagłe po ilus tam latach przypomnieli sobie ze sa obywatelami polski no i Święta a nie zdaja sobie sprawy ze mogą byc chorzy.Albo wyjechali za granicę na wkakacje chodz wiedzieli co sie dzieje i teraz pretensje ze dlugo na granicy czekaja. A kierowcy z ladunkami traca przez to czas zeby towar dowiezc.
Aaa
Aaa 18.03.2020, 11:37
Ludzie wracają zza granicy po co żeby nas dobić ? Zarabiają kasę to niech i się tam leczą a nie przywożą zarazki ze sobą i jeszcze mają dużo do powiedzenia
Józek
Józek 18.03.2020, 12:51
Dokładnie, ja bym jeszcze ograniczył te powroty LOT. Dla tych co faktycznie utknęli. Bo niektórzy sobie zrobili darmowe przeloty.

Pozostałe