Urząd Wojewódzki zamyka obsługę petentów! Kontakt tylko telefoniczny!

  • 16.03.2020, 08:48
  • SzB

Podziel się:

Oceń:

Urząd Wojewódzki zamyka obsługę petentów! Kontakt tylko telefoniczny!
Aktualnie kluczowe znaczenie mają szeroko zakrojone działania profilaktyczne oraz zabezpieczenie funkcjonowania administracji odpowiedzialnej za bezpieczeństwo mieszkańców.

Jednym z najważniejszych zadań służb epidemiologicznych jest rekomendacja pozostania w domach i ograniczenia spotkań, dużych zbiorowisk ludzi. Dlatego zapadła decyzja, że od dnia 16 marca 2020 roku do odwołania zostaje zamknięta obsługa klientów w Podkarpackim Urzędzie Wojewódzkim w Rzeszowie. Klientów PUW w Rzeszowie zachęcamy do kierowania swoich spraw za pośrednictwem telefonu lub maila. 

SzB

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe