Mielecka Strefa Kobiet w Bibliotece - przyciągnęła tłumy [FOTO, VIDEO]

  • 07.03.2020, 20:54 (aktualizacja 07.03.2020, 21:07)
  • SzB

Podziel się:

Oceń:

Mielecka Strefa Kobiet w Bibliotece - przyciągnęła tłumy [FOTO, VIDEO] Jednym z ciekawszych wydarzeń był pokaz make-upów wykonanych przez sportowców i samorządowców.
W sobotę 7 marca ruszyło dwudniowe miejskie święto kobiet. "Mielecka Strefa Kobiet" to nowe wydarzenie na mapie imprez kulturalnych Mielca. Skierowane jest do wszystkich mieszkanek. Porusza ważne aspekty psychologii, zdrowia a także piękna. Honorowym patronem wydarzenia była wiceprezydent Mielca Adriana Miłoś. Imprezę zorganizował mielecki magistrat i Miejska Biblioteka Publiczna SCK w Mielcu.

W przestrzeni Miejskiej Biblioteki Publicznej SCK w Mielcu kobiety mogły dziś uczestniczyć w różnego rodzaju warsztatach i wykładach. Zaprezentowały się kluby sportowe, zespół policji, firma kosmetyczna Mary Key, zespół Fundacji SOS Życie z Mielca, czy stylista Jakub Smoleń. W niedzielę kolejne wydarzenia: wernisaż wystawy "Zwykła-Niezwykła Kobieta" mieleckich artystów, a także spotkanie autorskie z poetką Krystyną Gucewicz i znaną lektorką Krystyną Czubówną. 

SzB

Zdjęcia (14)

Podpięte galerie zdjęć:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.
Alicja
Alicja 08.03.2020, 12:38
Miałem ta iść ale boję się chinowirusa.

Pozostałe