KORONAWIRUS. W mieleckich urzędach więcej ostrożności

  • 05.03.2020, 13:47 (aktualizacja 05.03.2020, 14:12)
  • SzB

Podziel się:

Oceń:

KORONAWIRUS. W mieleckich urzędach więcej ostrożności
Główny Inspektor Sanitarny wydał zalecenia związane m.in. z przestrzeganiem zasad higieny osobistej. Dlatego w urzędach pojawiły się punkty dystrybucji specjalnego żelu antybakteryjnego.

Po ubiegłotygodniowym posiedzeniu Zespołu Zarządzania Kryzysowego w Urzędzie Miejskim w Mielcu podjęto decyzję o montażu w newralgicznych punktach wszystkich trzech budynków mieleckiego magistratu dozowników z płynem służącym do dezynfekcji rąk . Prawidłowe mycie rąk to jeden z podstawowych warunków profilaktyki zakażeń koronowirusa. W sąsiedztwie dozowników umieszczono szczegółowe  instrukcje mycia rąk. Z dozowników mogą korzystać zarówno osoby wchodzące jak i wychodzące z budynków UM zlokalizowanych przy ulicy Żeromskiego i przy ulicy Szopena.

SzB

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe