Gmina Dębica odwołuje imprezy! Powód? Koronawirus

  • 05.03.2020, 12:43 (aktualizacja 05.03.2020, 13:23)
  • SzB

Podziel się:

Oceń:

Gmina Dębica odwołuje imprezy! Powód? Koronawirus Imprezy masowe na terenie gminy Dębica - odwołane.
Gmina Dębica odwołuje najbliższe imprezy organizowane przez gminę i jej jednostki. Nie odbędzie się m.in. spektakl w ramach Międzynarodowego Dnia Teatru oraz Tradycje Wielkanocne zaplanowane na koniec marca.

Decyzja taka zapadła po potwierdzeniu pierwszego przypadku  koronawirusa w Polsce. - Wszystko w  trosce  o  zdrowie  mieszkańców – zaznacza wójt Stanisław Rokosz.
 


Takie rozwiązanie rozważają inne samorządy powiatu dębickiego i mieleckiego. Póki co zarządzeniem wojewody podkarpackiego wszystkie samorządy sporządziły listę imprez masowych organizowanych w swoich gminach i miastach. 

SzB

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe