Złodzieje z Radomyśla złapani!

  • 05.03.2020, 11:37
  • MW

Podziel się:

Oceń:

Złodzieje z Radomyśla złapani! Fot. archiwum Złodzieje nie nacieszyli się długo swoim łupem.
Policjanci z Komisariatu Policji w Radomyślu Wielkim ustalili i zatrzymali sprawców kradzieży rur melioracyjnych o wartości blisko 3500 złotych. Do kradzieży doszło pod koniec lutego. Sprawcy to mieszkańcy gminy Radomyśl Wielki.

O kradzieży komisariat policji powiadomił właściciel firmy. Straty poniesione w wyniku kradzieży rur melioracyjnych z terenu budowy kanalizacji zgłaszający wycenił na kwotę 3500 złotych. Policjanci przyjęli zawiadomienie i niezwłocznie podjęli czynności zmierzające do ustalenia sprawców kradzieży. Kolejnego dnia funkcjonariusze zatrzymali trzech mężczyzn w wieku 28 i 34 lat. Wszyscy są mieszkańcami gminy Radomyśl Wielki.

W chwili zatrzymania mężczyźni byli nietrzeźwi. Noc spędzili w policyjnych aresztach. Po wytrzeźwieniu zostali przesłuchani. Zebrany materiał dowodowy pozwolił przedstawić sprawcom przestępstwa zarzut kradzieży. Mężczyźni przyznali się do zarzutu i złożyli wyjaśnienia.

Skradzione rury zostały odzyskane przez policjantów i już zostały przekazane właścicielowi. Podejrzanym za kradzież grozi do 5 lat więzienia.

MW

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe