Szkoły znów wybiegną na boiska

  • 05.03.2020, 11:21
  • MW

Podziel się:

Oceń:

Szkoły znów wybiegną na boiska Fot. UM Mielec Aktywność sportowa jest niezwykle ważna dla dzieci i młodzieży.
Wzorem lat ubiegłych szkoły podstawowe z Mielca biorą udział w programie Ministerstwa Sportu i Turystyki „Szkolny Klub Sportowy”.

Program ma na celu umożliwienie uczniom bezpłatnej, dodatkowej aktywności sportowej i rekreacyjnej. Realizowany będzie w dwóch edycjach: styczeń – czerwiec i wrzesień – grudzień 2020r.

Gmina Miejska Mielec zgłosiła do programu 20 grup ćwiczebnych z 8 szkół miejskich, gdzie ponad 320 uczniów korzysta z pozalekcyjnych, 60-minutowych zajęć sportowych odbywających się dwa razy w tygodniu pod nadzorem nauczycieli wychowania fizycznego danej szkoły. Są to zajęcia z gier zespołowych, tj. piłki ręcznej, nożnej, koszykówki czy siatkówki, a także lekkoatletyki i tenisa.

Uczestnicy zajęć są ubezpieczeni od Następstw Nieszczęśliwych Wypadków, a nauczyciele od Odpowiedzialności Cywilnej.

MW

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe