Z PODKARPACIA. Koronowirus - wciąż kilka osób pozostaje w szpitalach

  • 01.03.2020, 20:28 (aktualizacja 01.03.2020, 20:56)
  • BW

Podziel się:

Oceń:

Z PODKARPACIA. Koronowirus - wciąż kilka osób pozostaje w szpitalach fot. Archiwum Na Podkarpaciu nie stwierdzono żadnego przypadku osoby zarażonej koronawirusem.
Większość osób zgłoszonych do podkarpackich szpitali z podejrzeniem koronawirusa wróciła już do domów. Całe szczęście są zdrowi. Jednak wciąż kilka osób jest pod obserwacją.

Podkarpacki Państwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny informuje, że od dnia 24 stycznia br. obejmował nadzorem epidemiologicznym 137 osób, które przebywały w ostatnim czasie w rejonach utrzymującej się transmisji wirusa.


Wszystkie osoby poddane były weryfikacji pod kątem stanu zdrowia, a dla bezpieczeństwa były lub są objęte dwutygodniowym nadzorem epidemiologicznym. Obecnie na terenie województwa podkarpackiego pod nadzorem pozostaje 109 osób. Wszystkie są zdrowe.


Dodatkowo trwa hospitalizacja 7 osób – są one w trakcie badań.

BW

Zdjęcia (1)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe