Z REGIONU. Dębicki szpital przyjął kolejnego pacjenta z podejrzeniem koronawirusa

  • 27.02.2020, 13:38
  • SzB

Podziel się:

Oceń:

Z REGIONU. Dębicki szpital przyjął kolejnego pacjenta z podejrzeniem koronawirusa
Do szpitala w Dębicy zgłosił się pacjent u którego wykryto podejrzenie koronawirusa. Pacjent jest obecnie diagnozowany. Zamknięto cały oddział zakaźny.

Włoch z podejrzeniem koronawirusa w dębickim szpitalu. Mężczyzna po powrocie z Ojczyzny poczuł się źle,dlatego zgłosił się na oddział zakaźny. Jak informuje Przemysław Wojtys dyrektor szpitala pacjent jest pod obserwacją. Zostały mu pobrane próbki do badań. Oddział zakaźny jest zamknięty dla odwiedzających. To już drugi pacjent z podejrzeniem koronawirusa. pierwszego, pochodzenia azjatyckiego, nie stwierdzono wirusa.

SzB

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe