Do mieleckiego szpitala przyjęto pacjenta z podejrzeniem koronawirusa. Trwa diagnostyka

  • 26.02.2020, 14:40 (aktualizacja 28.02.2020, 11:05)
  • SzB

Podziel się:

Oceń:

Do mieleckiego szpitala przyjęto pacjenta z podejrzeniem koronawirusa. Trwa diagnostyka Pacjent jest aktualnie diagnozowany.
Dziś - w środę 26 lutego - do mieleckiego szpitala zgłosił się pacjent, który przebywał we Włoszech i ma objawy typowe dla infekcji. Poprosił lekarzy o pogłębioną diagnostykę w celu wykluczenia ewentualności koronawirusa.

Jak dowiedzieliśmy się, w mieleckim szpitalu przebywa pacjent, który zgłosił się do kontroli. Przebywał we Włoszech i ma typowe objawy infekcji. Trwa diagnostyka. Stan zdrowia pacjenta określa się jako dobry. Występuje tylko przeziębienie. Lekarze są dobrej myśli. 

SzB

Komentarze (8)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.
KolcAtka
KolcAtka 27.02.2020, 07:59
*** będzie wolne od szkoły yeah
Www
Www 26.02.2020, 22:45
W mielcu nie rzadzi pis tylko psl. Ktos jest nie w temacie Alek.
Mat
Mat 26.02.2020, 21:23
Przywiozłam psa do weterynarza Pani odrazu się nim zajęła zabieg itp bardzo miła i ogółem widać ze oddana swojej pracy . przywiozłam tatę do szpitala w nocy czekał dwie godziny bo wiadomo ktoś musi się obudzić żeby zejść i z jakim zdenerwowaniem ze ktoś fione obudził i przyszła szkoda słów ,jaki morał z tego ze zwierzęta maja lepiej w tym kraju .moze trzeba wprowadzić uśpienie dla ludzi będzie cię coś bolec nie badać uśpić
aaa
aaa 27.02.2020, 09:48
Tylko 2 godziny???? Ja czekałam na diagnozę, czy zostaję czy do domu, od 17 do 1-ej w nocy.
Kuzyn dostał zieloną opaskę, a okazało się, że ma wstrząs mózgu i krwotok wewnętrzny, o mało nie zszedł z tego świata.
Ludzie
Ludzie 26.02.2020, 21:01
Hahahahahhaaha
Alek
Alek 26.02.2020, 20:09
Szpital w Mielcu jest na dnie jak mozna tak robić, jak PiS przestał rządzić w Mielcu skończyła się kasa na wszystko a głupie ludzie w Mielcu głosują na tych z pisu .a co do lekarzy to zgadzam się z asem nie maja Boga w sercu tylko się siano liczy a gdzie wasza przysięga gdzie ja macie to nie chce mowić
Ruda
Ruda 26.02.2020, 21:46
Lekarze nie składają żadnej przysięgi!! Przysięga Hipokratesa to jakaś starożytna historia, wszyscy ją znają ale nie ma na medycynie żadnego przysięgania!
As
As 26.02.2020, 19:20
W mieleckim szpitalu to tylko cię dobija jak to będziesz czytał to uciekaj, lekarze w Mielcu na poziomie niskim brak słów bójcie się Pana Boga jak to czytacie za co tam robicie w tym szpitalu

Pozostałe