Paulina z "Elektryka" stypendystką premiera

  • 24.02.2020, 11:16 (aktualizacja 26.02.2020, 11:34)
  • MW

Podziel się:

Oceń:

Paulina z "Elektryka" stypendystką premiera Fot. Starostwo Mielec Paulina zdobyła stypendium Prezesa Rady Ministrów.
Paulina Łączak, uczennica klasy IV D technikum hotelarskiego w ZS im. prof. J. Groszkowskiego w Mielcu ( popularny „Elektryk” ) została stypendystką Prezesa Rady Ministrów.

Uroczyste wręczenie dyplomów potwierdzających otrzymanie państwowej nagrody odbyło się 4 lutego br. w Wojewódzkim Domu Kultury w Rzeszowie. Paulina odebrała stypendium z rąk Podkarpackiego Kuratora Oświaty, Małgorzaty Rauch oraz wicewojewody podkarpackiego, Lucyny Podhalicz. Stypendium Prezesa Rady Ministrów zostało przyznane za bardzo dobre wyniki w nauce i wzorowe zachowanie. Osiągnięcie Pauliny zostało docenione przez dyrektor Zespołu Szkół, panią Lidię Gereło, która pogratulowała uczennicy imponujących wyników i życzyła dalszych sukcesów.  Wychowawcą wyróżnionej uczennicy jest pani Zofia Fijałkowska.

MW

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.
Izabela Łączak
Izabela Łączak 24.02.2020, 20:10
Gratulacje siostrzyczki kocham ciebie !!

Pozostałe