Święto niepodległości na sportowo

  • 23.11.2015, 14:49 (aktualizacja 01.05.2016, 14:52)
  • Szymon Burek

Podziel się:

Oceń:

Święto niepodległości na sportowo SOKIS
Społeczność gminy wiejskiej Mielec w sobotę (7 listopada) spotkała się na stadionie sportowym KS „Sparta” w Chorzelowie. Odbył się tam „Biało-Czerwony Turniej Piłkarski” pod patronatem wójta gminy Mielec, Józefa Piątka. Piłkarze rywalizowali o puchar dyrektora Samorządowego Ośrodka Kultury i Sportu Gminy Mielec.

W turnieju zagrały cztery drużyny: LKS Podleszany, LKS „Dromader” Chrząstów, LKS „Start” Wola Mielecka i KS „Sparta” Chorzelów. Zdobywcą I miejsca została drużyna LKS „Start” z Woli Mieleckiej, II miejsce zajęła drużyna LKS Podleszany, III miejsce – drużyna KS „Sparta” Chorzelów, a IV miejsce – drużyna LKS ”Dromader” Chrząstów. Puchary, dyplomy i nagrody wręczali wójt gminy Mielec, Józef Piątek oraz dyrektor Samorządowego Ośrodka Kultury i Sportu Gminy Mielec w Chorzelowie, Dorota Kieraś-Jędrychowska. Później nagrodzeni zostali szczególnie wyróżniający się zawodnicy: najlepszy bramkarz – Sławomir Wolny (Wola Mielecka), najlepszy obrońca – Jarosław Pogoda (Podleszany), najlepszy napastnik – Dariusz Malec (Wola Mielecka) oraz najlepszy zawodnik – Krzysztof Murjas (Wola Mielecka).

Szymon Burek

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe