Ważny sponsor na dłużej z PGE Stalą Mielec. Znów pomógł europoseł Tomasz Poręba

  • 22.02.2020, 09:36
  • jz

Podziel się:

Oceń:

Ważny sponsor na dłużej z PGE Stalą Mielec. Znów pomógł europoseł Tomasz Poręba jz Tomasz Poręba znów pomógł Stali Mielec
Działająca w mieleckiej strefie ekonomicznej firma Euro-Eko, która wspiera klub od sierpnia ubiegłego roku, postanowiła przedłużyć współpracę i jeszcze mocniej wesprzeć Stal Mielec w walce o powrót do piłkarskiej PKO BP Ekstraklasy.

Przed piłkarzami wielkie wyzwanie. Już 1 marca rozegrają pierwszy mecz rundy wiosennej Fortuna 1 Ligi i tym samym rozpoczną walkę o awans do ekstraklasy. W tym celu wspierać ich będzie firma Euro-Eko, która postanowiła przedłużyć współpracę z klubem. 

- Cieszę się bardzo, że współpraca, którą rozpoczynaliśmy w ubiegłym roku zostaje przedłużona. To bardzo ważne, aby w momencie, w którym się znajdujemy, przed ostatnią prostą w walce o Ektraklasę, mieć pomoc i wsparcie od mieleckich firm i przedsiębiorstw. To nasza wspólna sprawa, aby do Mielca wróciła ekstraklasowa piłka – powiedział Tomasz Poręba.

Firma Euro-Eko zajmuje się produkcją paliwa alternatywnego RDF. Dzięki działalności firmy odpady nie trafiają na składowiska. Produkowana specjalna mieszanka paliwa zastępuje węgiel w procesach produkcji w cementowniach, tym samym redukując rocznie emisję CO2 do środowiska o ok. 175 tys. ton rocznie. W cele  spółki w ramach społecznej odpowiedzialności biznesu za ochronę środowiska idealnie wpisuje się promocja sportu i wsparcie rozwoju mieleckiego klubu.

- Od sierpnia zeszłego roku pomagamy "w drodze po dawny blask" najlepszej rozpoznawalnej marce województwa podkarpackiego, tj. FKS Stali Mielec. Konkretnie wspieramy dzieci i młodzież trenującą w akademii klubu. Przyglądamy się imponującym efektom. Cieszymy się z kolejnych debiutów wychowanków w pierwszej drużynie. Biorąc pod uwagę wszystkie sukcesy zespołów Stali Mielec, od lutego pogłębiamy współpracę. Już w najbliższym czasie między innymi logo Euro-Eko pojawi się na koszulkach zawodników mieleckiej Stali - powiedział prezes Jarosław Dobrowolski.

- Chciałbym bardzo podziękować zarządowi spółki za udzieloną naszemu klubowi pomoc. Dzięki wsparciu  piłkarskiej Akademii Stali Mielec już dziś mamy młodych wychowanków pukających do drzwi pierwszej drużyny. Chciałbym podkreślić, że Euro-Eko jest jedyną firmą z Specjalne Strefy Ekonomicznej w Mielcu, która w tak znaczący sposób zaangażowała się w wsparcie klubu. Mam nadzieję, że pójdą za tym również inne firmy, które skorzystają z możliwości współpracy ze Stalą Mielec, która daje wymierne korzyści dla wszystkich stron, a przede wszystkim szkolenia dzieci i młodzieży - dodał europoseł Poręba.

jz

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe