Białe szaleństwo mieleckiej młodzieży z ZST i ZSB [FOTO]

  • 21.02.2020, 14:10 (aktualizacja 21.02.2020, 14:44)
  • K. Radoń

Podziel się:

Oceń:

Białe szaleństwo mieleckiej młodzieży z ZST i ZSB [FOTO] fot. K. Radoń Młodzież bawiła się świetnie.
18 lutego (wtorek) młodzież z dwóch mieleckich szkół średnich ZST i ZSB wyjechała do Krynicy aby doskonalić narciarstwo zjazdowe i snowboard.

Inicjatorami tego wydarzenia byli nauczyciele wspomnianych szkół: Jarosław Szczerba ZST i Krzysztof Łapa ZSB. W wyjeździe uczestniczyło łącznie 50 uczniów. Wszyscy spędzili na stoku 4 godziny oddając się narciarstwu i snowboardowi.

Poza aspektem sportowym, który towarzyszył temu wyjazdowi bardzo istotnym była integracja uczniów obu szkół i stworzenie nowego nurtu wpisującego się w coroczny cykl wydarzeń pozalekcyjnych w obu szkołach. Zainteresowanie jak i frekwencja podczas samego wyjazdu wskazują, że zapotrzebowanie na tego typu formę aktywności sportowej w obu szkołach jest duże i zasadnym jest ich kontynuowanie.

Dzięki przychylności dyrektorów obu szkół Arkadiusza Gałkowskiego i Stanisława Starzyka młodzież szkolna będzie mogła nadal realizować swoje pasje i zainteresowania.

K. Radoń

Zdjęcia (12)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe