Agata Kornhauser-Duda w Mielcu [FOTO]

  • 21.02.2020, 13:50 (aktualizacja 21.02.2020, 13:59)

Podziel się:

Oceń:

Agata Kornhauser-Duda w Mielcu [FOTO] fot. K. Radoń Agata Kornhauser-Duda wzięła udział w uroczystej akademii w Szkole Podstawowej nr 9 w Mielcu.
Pani prezydentowa Agata Kornhauser-Duda przyjechała do Szkoły Podstawowej nr 9 w Mielcu. Wzięła udział w szkolnej akademii.

Agata Kornhauser-Duda została w Mielcu przywitana przez Adrianę Miłoś - wiceprezydenta Mielca i Andrzeja Wilka - dyrektora Szkoły Podstawowej nr 9 w Mielcu.

Wizyta pierwszej damy w Mielcu wiąże się z z obchodami Międzynarodowego Dnia Języka Ojczystego. Od godziny 13 bierze udział w uroczystym spotkaniu z uczniami i gronem pedagogicznym.

Zdjęcia (2)


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.
Js
Js 21.02.2020, 16:19
Miałem nadzieję, że pierwsza Dama powstrzyma Prezydenta w łamaniu konstrukcji.

Pozostałe