Przedszkolaki ruchu się nie boją! W Chorzelowie cała hala wypełniona była aktywnymi, małymi sportowcami [FOTO]

  • 21.02.2020, 09:31 (aktualizacja 22.02.2020, 14:50)
  • BW

Podziel się:

Oceń:

Przedszkolaki ruchu się nie boją! W Chorzelowie cała hala wypełniona była aktywnymi, małymi sportowcami [FOTO] To jedna z największych imprez sportowych dla dzieci w woj. Podkarpackim.
Wczoraj (20 lutego) w Hali Sportowej przy Zespole Szkół w Chorzelowie odbyła się kolejna impreza w ramach największego w Europie cyklu imprez sportowych dla przedszkolaków, czyli ORLEN PRZEDSZKOLIADA TOUR 2020.

ORLEN PRZEDSZKOLIADA TOUR to jeden z projektów w ramach ogólnopolskiego systemu rozrywki ruchowej PRZEDSZKOLIADA.PL. Wszystkie Aktywne Przedszkolaki są uczestnikami Drużyny Kangura, obecnej w ponad 300 miastach w Polsce.
System PRZEDSZKOLIADA.PL zapewnia rozrywkę ruchową, przeciwdziała otyłości i upowszechnia wszechstronny rozwój ruchowy, a przy okazji naucza podstaw olimpijskich dyscyplin sportu: piłki nożnej, koszykówki, siatkówki i piłki ręcznej.

W chorzelowskiej edycji ORLEN PRZEDSZKOLIADA TOUR 2020, udział wzięło ponad 160 Aktywnych Przedszkolaków z Chorzelowa i okolic.

Rodzice przekonali się jak przedszkolaki mogą kreatywnie spędzać czas w domu dzięki ciastolinie Play-Doh. Poszerza ona wyobraźnię dziecka, a pomysłów na tworzenie nowych form jest nieskończenie wiele.

Instruktorom PRZEDSZKOLIADA.PL w zabawie w sport z najmłodszymi towarzyszyli sportowcy klubu sportowego: PGE FKS Stal Mielec, SPR Stal Mielec oraz SPS Stal Mielec.

 

BW

Zdjęcia (24)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe