Dzień Kobiet zbliża się wielkimi krokami

  • 21.02.2020, 09:20
  • BW

Podziel się:

Oceń:

Dzień Kobiet zbliża się wielkimi krokami fot. UM w Mielcu Już dziś zaplanujmy sobie weekend marcowy.
Jak święto wypada w weekend to należy je obchodzić przez dwa dni! Tak też będzie w Dzień Kobiet. Mielczanki zaczną świętowanie już w sobotę (7 marca), ten weekend zapowiada się naprawdę interesująco.

Warsztaty stylizacji ubioru z Kubą Smoleniem, warsztaty „Jak być szczęśliwą kobietą” z Iloną Bajorek , spotkanie z wizażystkami z Mary Kay, konsultacje dietetyczne ze specjalistami z Centrum Dietetycznego „Projekt Zdrowie” – to tylko część atrakcji, na które już dziś zapraszają Prezydent Miasta Mielca Jacek Wiśniewski wraz z Miejską Biblioteką Publiczną Samorządowego Centrum Kultury w Mielcu.

Poza interesującymi warsztatami na uczestniczki Mieleckiej Strefy Kobiet 2020 czekać będą także inne atrakcje, w tym, między innymi, wykład policjanta i jednocześnie instruktora Krav Maga czy zumba z Fitness Club Calypso. Nie zabraknie też niespodzianek i ciekawych gości.

Drugiego dnia zapraszamy na Wernisaż wystawy zbiorowej twórców mieleckich. Natomiast o godzinie 18.00 w sali audiowizualnej Biblioteki Publicznej SCK odbędzie się spotkanie autorskie z Krystyną Gucewicz. Będzie to także wyjątkowa okazja, by spotkać się z dziennikarką i lektorką Krystyną Czubówną, która przeczyta fragmenty książki „Notes Krystyny Gucewicz czyli Fołtyn w śmietanie”.

 

Mielecka Strefa Kobiet 2020

Miejska Biblioteka Publiczna SCK w Mielca

7 marca 2020, godz. 14.00 – 18.00

8 marca 2020 od godziny 16.00

Wstęp wolny

BW

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe