Mielczanie tańczyli aby zwrócić uwagę na problem przemocy seksualnej [FOTO, VIDEO]

  • 18.02.2020, 11:46 (aktualizacja 18.02.2020, 12:21)
  • SzB | fot. A. Jajkiewicz

Podziel się:

Oceń:

Mielczanie tańczyli aby zwrócić uwagę na problem przemocy seksualnej [FOTO, VIDEO] fot. SzB W wydarzeniu wzięło udział kilkadziesiąt osób.
Miasto Mielec przyłączyło się do społecznej akcji „Nazywam się Miliard / One Billion Rising Poland”. W poniedziałek doszło do ulicznego performanceu, gdzie kilkadziesiąt osób wspólnie tańczyło na placu AK w Mielcu. Siedem lat temu po raz pierwszy kobiety na całym świecie wspólnie protestowały przeciwko przemocy seksualnej i fizycznej. W ciągu kolejnych lat do akcji przyłączały się kobiety z kolejnych krajów.

Wspólnym mianownikiem całej akcji jest taniec – bo tańcząc człowiek rządzi swoim ciałem, a wspólny taniec wyzwala energię. Tak właśnie powstała akcja One Billion Rising Poland w której swój udział ponownie wzięli mielczanie.

SzB | fot. A. Jajkiewicz

Zdjęcia (26)

Podpięte galerie zdjęć:

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.
Haha
Haha 19.02.2020, 10:28
I same stare baby albo takie pasztety ze bym ich osranym kijem nie dotknal
Óczony
Óczony 18.02.2020, 16:07
Zamiast edukować i zachęcać kobiety do wzięcia spraw w swoje ręce w przypadku zbyt krewkiego partnera, to lepiej wydać te pieniądze na jakąś szopkę, która jedyne co wywoła to uśmiech politowania, a dodatkowo odbierze dręczonym kobietom wiarę w jakąkolwiek szansę pomocy i poprawy ich sytuacji.

Pozostałe