"Otwarte Drzwi" dla ofiar przemocy

  • 18.02.2020, 09:47 (aktualizacja 18.02.2020, 11:42)
  • MW

Podziel się:

Oceń:

"Otwarte Drzwi" dla ofiar przemocy
W dniach 24-28 lutego, w ramach Ogólnopolskiego Tygodnia Pomocy Ofiarom Przestępstw MOPS w Mielcu we współpracy z Komendą Powiatową Policji przeprowadzi akcję informacyjną, będącą częścią projektu „Otwarte Drzwi”.

Akcja adresowana jest do osób doświadczających przemocy w rodzinie, osób stosujących przemoc w rodzinie, świadków przemocy w rodzinie oraz osób posiadających wiedzę o przypadkach występowania przemocy w rodzinie a także wszystkich zainteresowanych tą problematyką mieszkańców Mielca.

W ramach akcji od poniedziałku do piątku osoby zainteresowane będą mogły skorzystać z konsultacji specjalistów posiadających kompetencje i doświadczenie zawodowe w pracy na rzecz przeciwdziałania przemocy domowej. Na potrzeby realizacji projektu zostaną uruchomione dodatkowe godziny pracy specjalistów Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej aby umożliwić skorzystanie z pomocy osobom, które z różnych przyczyn nie mogą skorzystać ze specjalistycznej pomocy w standardowych godzinach pracy instytucji.

Wszystkim zgłaszającym się mieszkańcom miasta Mielca będą udzielane kompleksowe informacje w zakresie m.in. przysługujących praw osobom doświadczającym przemocy domowej, możliwości uzyskania różnych form specjalistycznej pomocy zgodnie z obowiązującym prawem.

Dyżury konsultantów odbywać się będą w siedzibie MOPS w Mielcu przy ulicy Łukasiewicza 1c.

MW

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe