Zmiany w Parku Leśnym coraz bliżej

  • 18.02.2020, 08:48
  • MW

Podziel się:

Oceń:

Zmiany w Parku Leśnym coraz bliżej Fot. archiwum Wykonawca został już wyłoniony.
Firma „Dendrologicznie” zajmie się realizacją pierwszego zadania w ramach rewitalizacji Parku Leśnego przy ul. Kazimierza Wielkiego w Mielcu.

Do przetargu stanęło pięć firm. Odpowiednie kwalifikacje do realizacji działania posiada firma „Dendrologicznie”, co wraz z korzystną ceną przyczyniło się do uzyskania najkorzystniejszego bilansu punktowego.

Przeprowadzona przez wyłonionego wykonawcę wycinka (pierwsze zadanie) umożliwi dalsze prace na terenie parku. Usługa będzie realizowana przez osoby posiadające miedzy innymi uprawnienia w zakresie chirurgii drzew. Usunięcie danego drzewa, wykonawca będzie dodatkowo konsultował z pracownikiem Urzędu Miejskiego w Mielcu.

Rewitalizacja parku przy ul. Kazimierza Wielkiego polegać będzie na wykonaniu wycinki drzew i krzewów, przygotowaniu gruntu pod nasadzenia, wykonaniu nasadzeń, pracach pielęgnacyjnych w zaadoptowanym drzewostanie, montażu budek dla ptaków oraz przebudowie głównej alei przecinającej park od ulicy Żeromskiego do ulicy Wolności.

Wszystkie osoby, które mają pytania dotyczące prowadzonych prac w Parku Leśnym przy ul. Kazimierza Wielkiego, mogą się zgłosić do Urzędu Miejskiego w Mielcu (ul. Żeromskiego 23, obok budynku Policji), do pokoju nr 19.

MW

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe