Mieleccy Symfonicy zagrali słynne tanga i tańce [FOTO]

  • 16.02.2020, 19:04 (aktualizacja 16.02.2020, 19:34)
  • SzB

Podziel się:

Oceń:

Mieleccy Symfonicy zagrali słynne tanga i tańce [FOTO] fot. SzB Mielecka Orkiestra Symfoniczna zagrała w ramach 3 sezonu artystycznego.
Mielecka Orkiestra Symfoniczna w karnawałowej odsłonie wystąpiła po raz trzeci, chociaż tradycja tych koncertów w wykonaniu jej poprzedniczki – Mieleckiej Orkiestry Kameralnej jest znacznie dłuższa. Z muzykami MOS wystąpił tenor Marcin Pokusa, a koncert poprowadzi redaktor Tomasz Łępa.

Mielecka Orkiestra Symfoniczna pod dyrekcją Franciszka Wyzgi wykonała tanga i walce autorstwa: Francisco Canaro, Piotra Czajkowskiego, Adama Karasińskiego, Antona Malando, Gerardo Rodrigueza, Emile Waldteufela, Henryka Warsa, Sebastiana Yradiera.

SzB

Zdjęcia (37)

Podpięte galerie zdjęć:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe