Z PODKARPACIA. Ochrona zdrowia, sądownictwo i bank PBS - to tematy, które na Podkarpaciu skomentowała Małgorzata Kidawa - Błońska [VIDEO]

  • 16.02.2020, 11:47
  • MK | korsosanockie.pl

Podziel się:

Oceń:

Z PODKARPACIA. Ochrona zdrowia, sądownictwo i bank PBS - to tematy, które na Podkarpaciu skomentowała Małgorzata Kidawa - Błońska [VIDEO] korsosanockie.pl Małgorzata-Kidawa Błońska przed sanockim szpitalem
Trwa weekendowe tournee kandydatów na urząd prezydenta RP. Na Podkarpaciu pojawiła się Małgorzata Kidawa - Błońska (PO), która spotkała się z m. in. z mieszkańcami Sanoka i Ustrzyk Dolnych. Mówiła tam o kwestii ochrony zdrowia, reformy sądownictwa a także o przymusowej restrukturyzacji banku PBS.

- Kolejny szpital i takie same problemy. Polscy pacjenci nie mają bezpieczeństwa. Szpitale borykają się z wielkimi problemami finansowymi. Te dwa miliardy złotych, które lekką ręką PiS przeznaczył na telewizję publiczną, może Pan zatrzymać (red. chodzi o Prezydenta A. Dudę). Może pan zatrzymać te pieniądze i przekazać na polską onkologię - apelowała przed sanockim szpitalem Kidawa-Błońska. 

Więcej na ten temat na portalu KORSOSANOCKIE.PL

MK | korsosanockie.pl

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe