Uzbierano ponad 12 tys zł. Akcje wsparły rownież mieleckie policjantki! [FOTO]

  • 14.02.2020, 10:11 (aktualizacja 14.02.2020, 14:17)
  • KR

Podziel się:

Oceń:

 Uzbierano ponad 12 tys zł. Akcje wsparły rownież mieleckie policjantki!  [FOTO] Policjantka Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Mielcu.
„Kobiety Kobietom” - kalendarz na 2020 rok - podbił serca darczyńców z całej Polski. Został on wydany z okazji 95. rocznicy powołania Policji kobiecej. Pieniądze z jego sprzedaży wsparły „Rzeszowski Klub Amazonka”. Na konto stowarzyszenia wpłynęło ponad 12 tys. złotych. Akcje wspierały rownież mieleckie policjantki.

Podobnie jak w latach ubiegłych również i w tym roku, funkcjonariusze z Wydziału Komunikacji Społecznej  Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie, wydali policyjny kalendarz - „Kobiety Kobietom”. Autorzy kalendarza postanowili w całości poświęcić go kobietom, ponieważ w tym roku przypada 95. rocznica utworzenia Policji Kobiecej w II Rzeczypospolitej.

Na 12 kartach, zostały przedstawione sylwetki policjantek i kobiet pracujących w policji na terenie podkarpacia. Kalendarz o kobietach i dla kobiet - wsparł charytatywnie bardzo ważny cel. We współczesnym świecie problem walki z chorobami nowotworowymi należy do najpoważniejszych, dlatego dochód z części nakładu został przeznaczony na stowarzyszenie „Rzeszowskiego Klubu Amazonka”. Dzięki darczyńcom z całej Polski na konto stowarzyszenia wpłynęło ponad 12 tys. złotych. Pieniądze zostaną przekazane m. in. na rehabilitację kobiet po mastektomii. 

Wydanie kalendarza zostało sfinansowane przez Zarząd Wojewódzki NSZZP Policjantów, Przewodniczącego Sejmiku Województwa Podkarpackiego oraz Prezydenta Miasta Rzeszowa.

KR

Zdjęcia (6)


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.
Devil 00
Devil 00 15.02.2020, 15:21
Podretuszowane kobitki hahaha ale się podniecacie pokażcie jakie są normalnie 
Tylko naturalne jest piękne!!!!
Wielbiciel
Wielbiciel 15.02.2020, 10:16
Piekne kobiety!!!

Pozostałe