Liga Centralna: Przełamanie Stali we własnej hali [ZDJĘCIA]

Liga Centralna: Przełamanie Stali we własnej hali [ZDJĘCIA] - Zdjęcie główne
Zobacz
36
zdjęć

Handball Stal Mielec - Budimex Stal Gorzów | foto Kacper Piękoś

Sport Handball Stal Mielec górą w starciu z Budimex Stal Gorzów. Podopieczni Roberta Lisa przerwali serię trzech porażek i we własnej hali zgarnęli komplet punktów.

Mielczanie doskonali rozpoczęli to spotkanie, ponieważ na jego początku prowadzili już 4:0. Podopieczni Roberta Lisa następnie utrzymywali przewagę i nie dali przyjezdnym zbliżyć się do siebie. Po 20 minutach gry na tablicy wyników widniał rezultat 8:4. Pierwsza połowa nie obfitowała w bramki, o czym najlepiej świadczy bardzo niski wynik pierwszej połowy, a mianowicie 11:6.

Po powrocie na halę gorzowianie próbowali odrobić stratę. Zdołali dojść na wynik 14:11, a po 45 minutach meczu było nawet 17:15. Końcowa faza spotkania należała jednak do szczypiornistów z Mielca, którzy skutecznie rzucali i wygrali to spotkanie 26:23. Za tydzień Handball Stal Mielec zagra na wyjeździe z ZPRP Kielce.

Handball Stal Mielec - Budimex Stal Gorzów 26:23 (11:6)

Handball Stal Mielec: Błażejewski Nikodem, Dekarz Dawid, Kaźmierczak Mateusz, Kotliński Mikołaj, Kustudic Janko, Napierała Paweł, Nowak Łukasz, Osmola Daniel, Ruhnke Dawid, Sarnowski Bartosz, Smoliński Bartosz, Sobczyk Kacper, Stefani Filip, Światłowski Szymon, Valyntsau Dzianis.

Budimex Stal Gorzów: Droździk Dominik, Drzazgowski Igor, Lemaniak Michał, Marcinak Cezary, Napierkowski Kamil, Nieradko Michał, Nowicki Krzysztof, Orłowski Piotr, Pietrzkiewicz Dawid, Przybylski Mikołaj, Renicki Rafał, Ripa Mateusz, Stupiński Mateusz, Wychowaniec Mateusz, Zając Antoni.