Reklama

Reklama

Nowa wystawa w galerii biblioteki miejskiej: Tym razem fotografia Małgorzaty Gwoździowskiej

Opublikowano: 18 stycznia 2020 00:10
Autor: SzB

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

kultura Wernisaż wystawy rysunków i fotografii Małgorzaty Gwoździowskiej „Niezwykłe oblicza codzienności” przyciągnął liczne grono zwiedzających do Galerii Miejskiej Biblioteki Publicznej SCK w Mielcu. Otwarcie wystawy odbyło się 12 stycznia.

Reklama

„Niezwykłe oblicza codzienności” to cykl fotografii, w których autorka, Małgorzata Gwoździowska, prezentuje swoje spojrzenie na życie codzienne przedmiotów, zwierząt i miejsc, które nas otaczają. Stara się pokazać je w niezwykłym świetle - dosłownie i w przenośni. Zaprezentowane w Galerii ponad 80 fotografii dzieli się na 5 cyklów: „Martwa natura”, „Sceny z życia codziennego”, „Światło”, „Wzory”, „Żywa natura”. 


Małgorzata Gwoździowska rysuje i fotografuje od ponad 20 lat. Prezentację swoich prac rozpoczęła w październiku 2019 r., od udziału w 8. Edycji Foto Art Festiwal im. Andrzeja Baturo w Bielsku Białej. W procesie twórczym niezmiennie fascynuje ją to, że jest w nim jedynie środkiem, za pomocą którego świat wyobraźni może być widzialny w świecie ludzi. Zaprezentowane rysunki powstały w wyniku procesu twórczego, który - jak twierdzi autorka prac – nie podlega w najmniejszym stopniu jej decyzji ani woli. Za każdym razem, gdy ktoś lub coś ma ochotę pojawienia się w naszym wymiarze, po prostu umożliwia mu przedostanie się do świata realnego. 


Zapraszamy do oglądania wystawy, która prezentowana jest w styczniu i lutym w Galerii Miejskiej Biblioteki Publicznej SCK w Mielcu przy ul. Kusocińskiego. Jest to już druga wystawa w Galerii zmodernizowanego budynku Miejskiej Biblioteki Publicznej SCK w Mielcu.


 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną
logowanie / rejestracja

Rejestracja daje dostęp do treści i specjalnych funkcji tylko dla naszych stałych czytelników. Rejestracja jest bezpłatna i bezpieczna. Po wciśnięciu klawisza "zarejestruj" otrzymasz powitalny e-mail zawierający więcej informacji.

zaloguj się
e-mail
hasło

Zapomniałeś hasła?

rejestracja
e-mail
hasło
powtórz hasło

Aby mieć zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych w postaci adresu e-mail celem umożliwienia przedstawiania informacji handlowych na temat naszych towarów lub usług za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej, prosimy o wyrażenie poniżej wskazanych zgód

** Zgoda wymagana.

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.