Zdzisław Nowakowski nowym kandydatem na urząd prezydenta "Naszego Mielca". Z udziału w wyborach rezygnuje Piotr Wiech! [VIDEO]

  • 12.09.2018, 18:39 (aktualizacja 17.09.2018 13:01)
  • Szymon Burek
Podziel się:
Oceń:
Zdzisław Nowakowski nowym kandydatem na urząd prezydenta "Naszego Mielca". Z udziału w wyborach rezygnuje Piotr Wiech! [VIDEO] SzB Zdzisław Nowakowski jest znanym w regionie edukatorem.
Piotr Wiech w lipcu ogłosił swój start w tegorocznych wyborach samorządowych. Dziś 12 września z udziału w wyborach zrezygnował. Nie podał powodów swojej decyzji. Po rezygnacji Wiecha "Nasz Mielec" popiera Zdzisława Nowakowskiego.

"Nasz Mielec" zaprosił dziennikarzy na krótkie spotkanie. Na konferencji Piotr Wiech przyszedł z dwiema kopertami. W jednej znajdował się napis: "Rezygnuje z udziału w wyborach" i "Rezygnuje z członkostwa w Stowarzyszeniu Nasz Mielec", a w drugiej kopercie była kartka z napisem: "Rezygnuje z funkcji pełnomocnika wyborczego Komitetu Wyborczego "Nasz Mielec". Druga koperta dotyczyła brata Piotra, Andrzeja Wiecha.

Jedyne zdanie jakie wypowiedział Piotr Wiech do dziennikarzy to stwierdzenie: "Jestem człowiekiem honoru". 

Po rezygnacji Wiecha - nowym kandydatem na urząd prezydenta Mielca został Zdzisław Nowakowski. Znany w środowisku mieleckim dyrektor Centrum Kształcenia Praktycznego i Doskonyalenia Nauczycieli w Mielcu. Nowakowski niebawem przedstawi swój program wyborczy. Teraz ten program zamyka się w słowach: rodzina, praca, rozwój i czyste powietrze. 

Szymon Burek

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.
Mielczanin
Mielczanin 13.09.2018, 22:03
I znowu starzy wyjadacze pchają się na stołki. Wybierzmy kogoś innego młodego a nie stare wygi dbające o własne tyłki. Panie Nowakowski już Pan turystyka próbował mydlić oczy i cudami w edukacji. Póki co to tylko CKP jakoś działa.

Pozostałe