W Mielcu powstał komitet wyborczy pod zaskakującą nazwą - KWW "Zaznacz Tutaj"

  • 29.08.2018, 08:55 (aktualizacja 29.08.2018 09:01)
  • Szymon Burek
Podziel się:
Oceń:
W Mielcu powstał komitet wyborczy pod zaskakującą nazwą - KWW "Zaznacz Tutaj" Jednym z liderów KWW "ZAZNACZ TUTAJ" jest Krzysztof Tańcula, lider inicjatywy "Obywatelski Mielec"
25 sierpnia Komisarz Wyborczy w Tarnobrzegu zarejestrował Komitet Wyborczy Wyborców z Mielca o nazwie "ZAZNACZ TUTAJ" Komitet, który jak wskazuje jest eksperymentalny, zapowiada, że swoją główną obietnicę spełni jeszcze przed wyborami. Dokładne plany przedstawi 10 września.

Komitet utworzyli Krzysztof Tańcula, Damian Jemioło, Artur Gładosz, Grzegorz Pawlik i Maciej Orłowski. Choć nie przedstawiają jeszcze programu, ZAZNACZ TUTAJ ma być ofertą dla młodych ludzi, by zostawali "tutaj", czyli zaznaczali swoją obecność w Mielcu i z nim wiązali swoją przyszłość. "Zachęcamy inne komitety, aby także spełniły jakąś obietnicę jeszcze w kampanii, nie czekając na budżet i diety, najlepiej zamiast zaśmiecania miasta plakatami" - apeluje KWW ZAZNACZ TUTAJ. Szczegóły o tej obietnicy i innych planach KWW ZAZNACZ TUTAJ przekaże 10 września. 

"Chcieliśmy się przekonać, czy uda się zarejestrować komitet w krótkim wakacyjnym terminie i pod nazwą "ZAZNACZ TUTAJ" - mamy zatem pierwszy sukces. Ta nazwa, będąca prostym tzw. "wezwaniem do akcji", z racji że zawodowo zajmuję się marketingiem, chodziła mi po głowie od dawna. Cieszę się, że Komisarz ją zaakceptował" - powiedział Krzysztof Tańcula, pełnomocnik wyborczy Komitetu.

Obok osób niekojarzonych jeszcze z życiem publicznym w Mielcu, w eksperymencie bierze udział jeden z członków inicjatywy Obywatelski Mielec, a także jeden z tzw. "wolnościowców", jednak ich organizacje nie są pod tym projektem podpisane.

Szymon Burek

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe