3. Bieg Hetmana

start 16.08.2020 18:00

Studio wizualne Damian Gąsiewski

koniec 16.08.2020 21:00

Lokalizacja: Mielec

18 sierpnia br. odbędzie się trzecia edycja Biegu Hetmana. Podobnie jak rok temu trasa będzie liczyć 5 km i poprowadzona zostanie mieleckimi bulwarami. Po raz pierwszy wprowadzimy elektroniczny pomiar czasu, a na mecie tradycyjnie będą czekać na uczestników medale. Wszystko w militarnej scenerii na terenach zielonych przy ul. Rzecznej.

Organizatorami biegu są Klub Historyczny Prawda i Pamięć, Stowarzyszenie Społeczno-Edukacyjne Orzeł Biały-Strzelec, Zmotoryzowana GRH im. gen. Stanisława Maczka oraz Studio Wizualne Damian Gąsiewski. Patronat Honorowy nad biegiem objęli Poseł do Parlamentu Europejskiego Tomasz Poręba, Powiat Mielecki oraz Miasto Mielec.. Pomysłodawcą biegu jest Radny Jakub Cena.

3. Bieg Hetmana tradycyjnie wzbogacimy o przeszkody. Mamy kilka nowych pomysłów, które jeszcze bardziej urozmaicą zawody. Przygotują je m.in. Husqvarna Group, Extreme Fitness, Firma Dom-Eko, Producent wyrobów metalowych NIKmet, Serwis opon Targum, Technika grzewcza i instalacyjna Basco 2, Nadleśnictwo Mielec oraz Kibice Razem Stal Mielec.

Wydarzenie wspiera Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Mielcu, Agencja Reklamowa MCDesign i Ergo Hestia Oddział Grupy Jerzy Wąs. Zawodom doda energii Producent agregatów prądotwórczych Firma AKMEL oraz Sklep rowerowy BikeCenter Bartek Ćwik.

Dzięki Producentowi suplementów diety AvetPharma, Centrum dietetycznemu Projekt Zdrowie oraz Extreme Fitness uczestnicy biegu mogą liczyć m.in. na suplementy diety, wodę i napoje regeneracyjne.

Na najlepszych czekają wyjątkowe narody. Najszybsza zawodniczka pojedzie na wycieczkę do Brukseli ufundowaną przez Posła do Parlamentu Europejskiego Tomasza Porębę, a najszybszy zawodnik poleci szybowcem, nagrodę ufundował Aeroklub Ziemi Jarosławskiej. Miejsca 2-3 wśród kobiet i mężczyzn nagrodzimy lotem paralotnią, wszystko to dzięki Szkole paralotniowej Stribo.

Po dekoracji nastąpi losowanie nagrody, którą ufundowała Husqvarna Group z fabryką w Mielcu. Będzie nią przycinarka Gardena pro cut 800!

Dzięki Firmie Tarapata i NIKmet przygotujemy specjalne okolicznościowe tarcze, które rozdamy w kategoriach OPEN i wiekowych.

Kategoria OPEN:
1-3 miejsce Kobiety
1-3 miejsce Mężczyźni

Kategorie wiekowe 1-3 miejsce kobiety i 1-3 miejsce mężczyźni:
16-22 lata
23-35 lat
36-50 lat
51+ lat

Kategorie OPEN i wiekowe nie dublują się!

Po biegu zapraszamy wszystkich na dekorację i posiłek regeneracyjny. Grochówkę przygotuje Dom Dziecka w Skopaniu, a podamy ją prosto z wojskowej kuchni polowej.

 

Zapisy online do 9 sierpnia do godz. 23:00 na stronie:
http://www.studiowizualne.com/

 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.