Konkurs o św. Janie Pawle II

start 18.05.2020 13:00

Poseł PR PiS Fryderyk Kapinos

koniec 30.09.2020 13:00

Lokalizacja: Mielec

W związku z setną rocznicą urodzin Karola Wojtyły i ogłoszonym Rokiem Świętego Jana Pawła II gorąco zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie o św. Janie Pawle II.

Konkurs nie ma ograniczeń wiekowych, skierowany jest zarówno do dzieci jak i młodzieży oraz dorosłych. Jego organizatorem jest Poseł na Sejm Fryderyk Kapinos we współpracy z parafią św. Mateusza, parafią MBNP, parafią Trójcy Przenajświętszej, parafią św. Marka w Rzochowie i Ducha  św. w Mielcu, a także z parafiami w Trześni, Chorzelowie i Woli Mieleckiej.

Uczestnicy konkursu mają do wyboru trzy tematy: Św. Jan Paweł II oczami dziecka, zainteresowania Karola Wojtyły, Papież Polak w swojej Ojczyźnie oraz czwarty wybrany przez siebie temat. Przewidywane są cztery formy konkursowe – plastyczna, literacka, multimedialna i test wiedzy o św. Janie Pawle II.

Zarówno uczestnicy jak i laureaci konkursu mogą liczyć na nagrody i upominki. Termin nadsyłania prac wyznaczono na 30 września 2020. Finał konkursu – 16 października w Domu św. Jana Pawła II przy parafii św. Mateusza w Mielcu.

 

REGULAMIN KONKURSU

 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.