XXII Mistrzostwa Podkarpacia Karate Kyokushin Dzieci i Młodzieży

start 29.02.2020 10:00

Mielecki Klub Kyokushin Karate

koniec 29.02.2020 18:00

Lokalizacja: Mielec, Władysława Warneńczyka 2

W tym roku to Mielec będzie gospodarzem jednego z najważniejszych turniejów karate w regionie - Mistrzostw Podkarpacia. Organizatorem wydarzenia będzie Mielecki Klub Kyokushin Karate. Turniej odbędzie się w hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 11 w Mielcu na ul. Władysława Warneńczyka 2. 

Zawody potrwają od godziny 10:00 do 17:45. Karatecy będą mierzyć się ze sobą w dwóch kategoriach - kata oraz kumite. Kata jest to układ formalny, w którym oceniane są skoordynowane i harmonijne ruchy oraz wykonywane techniki. Kumite jest walką w pełnym kontakcie, w której karatecy mierzą się ze sobą przy pomocą kopnięć i uderzeń pustymi rękami - bez rękawic. 

Wstęp na wydarzenie jest wolny i objęty patronatem Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podkarpackiego, Starostwa Powiatowego w Mielcu oraz prezydenta miasta Mielca - Jacka Wiśniewskiego.

Wydarzenie: https://www.facebook.com/events/136466824156244/ 

 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.