Kapitan - pokaz filmu i spotkanie autorskie z reżyserem

start 25.01.2020 18:00

kino "Galaktyka" w Mielcu

koniec 25.01.2020 23:00

Lokalizacja: Mielec

Kino Galaktyka SCK w Mielcu zaprasza 25 stycznia (sobota), o godz. 18:00 do sali nr 1 Domu Kultury SCK na pokaz filmu dokumentalnego "Kapitan" w reżyserii mielczanina Marcina Wąsika, a tuż po projekcji na spotkanie autorskie z samym twórcą filmu. Wstęp wolny.

 

„KAPITAN” (40 min.) to historia pożegnania ojca z córką. Śmiertelna choroba przedwcześnie odebrała dziewczynce matkę. Ojciec wie, że i jemu nie zostało wystarczająco dużo czasu, żeby wychować swoje dziecko. Co można zrobić, gdy pełna życia dusza uwięziona jest w obolałym ciele... Jak znieść ciężar odpowiedzialności za młodego, nieukształtowanego człowieka?

reżyseria - Marcin Wąsik
scenariusz - Marcin Wąsik, Ireneusz Jurek
współpraca scenariuszowa - Agata Regiewicz
zdjęcia - Marcin Wąsik
współpraca operatorska - Piotr Wilgucki, Agata Regiewicz, Jarosław Wąsik

Marcin Wąsik – fotograf, pracuje w Muzeum Etnograficznym w Krakowie, z zamiłowania triathlonista i pszczelarz.

 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.