Opowieści muzealne

start 12.12.2019 18:00

Lokalizacja: Mielec

„Sztetl. Świat galicyjskich Żydów na przełomie XIX i XX wieku" to temat spotkania z dr Arkadiuszem Więchem w ramach cyklu „Opowieści muzealne” – 12 grudnia, godz. 18, Muzeum Historii Fotografii „Jadernówka”.
Wstęp wolny.

„Sztetl. Świat galicyjskich Żydów na przełomie XIX i XX wieku" to temat kolejnego spotkania z cyklu „Opowieści muzealne". Naszym gościem będzie Arkadiusz Więch - dr nauk humanistycznych, historyk, adiunkt w Instytucie Historii UJ. Zajmuje się historią społeczną, historią nauki XIX i XX wieku, historią Galicji oraz dziejami archiwów i bibliotek na ziemiach polskich. Autor m. in. monografii „Miasteczko. Życie codzienne mieszkańców Dębicy w latach 1900-1939"; redaktor naukowy „Księgi Dębicy", autor publikacji z zakresu historii życia codziennego w XIX i XX wieku.

 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.