Koncert świąteczny ZPiT „Rzeszowiacy”

start 22.12.2019 16:00
koniec 22.12.2019 18:00

Lokalizacja: Mielec

Tradycja zobowiązuje. Wie o tym nasz sztandarowy zespół folklorystyczny ZPiT „Rzeszowiacy”, który od lat pokazuje się mieleckiej publiczności w czasie, gdy szykujemy się do świąt Bożego Narodzenia. W tym roku będzie podobnie, a z ZPiT „Rzeszowiacy” wystąpią także „Rzeszowiacy” seniorzy i „Mali Rzeszowiacy”. Międzypokoleniowy koncert będzie miał jak zwykle także świąteczne akcenty. Będą kolędy i pastorałki, także z udziałem publiczności. Zapraszamy serdecznie!

Koncert świąteczny ZPiT „Rzeszowiacy”,  Stowarzyszenia Seniorów ZPiT „Rzeszowiacy” oraz ZPiT „Mali Rzeszowiacy” – 22 grudnia (niedziela), godz. 16, sala widowiskowa Domu Kultury SCK.
Bilety w cenie 15 zł do nabycia w kasie kina „Galaktyka” (dni robocze od godziny 12, w soboty i niedziele – godzinę przed seansem kinowym, w środy – kasa nieczynna).

 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.