Premiera musicalu „Siostrzyczki”

start 14.12.2019 18:00
koniec 15.12.2019 19:00

Lokalizacja: Mielec

Premiera musicalu „Siostrzyczki” – 14 grudnia (sobota), godz. 18, sala widowiskowa Domu Kultury SCK. 
Kolejne spektakle - 15 grudnia, godz. 15 i 17.30.
Bilety w cenie 20 zł do nabycia w kasie kina „Galaktyka”.

Anna Leszkiewicz ma już na swoim koncie kilka niezwykle udanych spektakli musicalowych. Przygotowywała je z udziałem tancerek z zespołu „Flamingi”, który prowadzi w DK SCK, ale zawsze grono wykonawców poszerzała o talenty wyłowione podczas castingów. Tak powstały: „Się kręci Grease”, „Hakuna Matata – chwytaj dzień”, „Michael Jackson show”. W 2015 r. niezwykle spektakularny sukces odniósł jej musical „W tym roku świat nie będzie”, który podbił nie tylko mielecką publiczność, ale też widzów w kilku miastach Podkarpacia. 
Jej kolejna propozycja reżysersko-choreograficzna to „Siostrzyczki”. Akcja musicalu rozgrywa się w zakonie, a głównymi bohaterkami są tytułowe siostrzyczki zakonne. Na scenie zobaczymy 42 wykonawców w wieku od 13 do 70 lat. 
Muzycznie spektakl oprawiła Małgorzata Pazdro. Ona także objęła opieką muzyczną wokalistów.
Jeśli pamiętamy fantastyczną oprawę scenograficzną „W tym roku świąt nie będzie”, wiemy, że trudno będzie przebić tamte widowiskowe dekoracje, ale Małgosia Zając-Waga i Agnieszka Szala-Jagiełło, zapewniają, że zrobią wszystko, żeby publiczność nie wyszła zawiedziona scenografią do musicalu. „Siostrzyczki” już prawie gotowe do premiery, na którą czekamy z niecierpliwością.

 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.