Spotkanie autorskie w Miejskiej Bibliotece Publicznej SCK w Mielcu z Jerzym Fąfarą

start 29.11.2019 17:00
koniec 29.11.2019 18:00

Lokalizacja: Mielec

Miejska Biblioteka Publiczna zaprasza na ciekawe spotkanie autorskie. Gościem będzie Jerzy Fąfara, autor kilku książek (poezja i proza), słuchowisk, publikowanych na antenach radiowych w całym kraju i w programie I PR.

Jerzy Fąfara został zaproszony na specjalne życzenie Klubowiczów z Dyskusyjnego Klubu Książki. Rozmowa o książce „Pomruk” zainspirowała czytelników do zainteresowanie się sylwetką profesora Franciszka Chrapkiewicza. Dyskusja nad książką przeciągnęła się na kilka kolejnych spotkań i wywołała żywe zainteresowanie tematem. 


Gratką dla tych, których fascynuje sylwetka profesora Chrapkiewicza – Chapevilla jest wydana ostatnio książka Jerzego Fąfary, będąca wywiadem rzeką z głównym bohaterem: „Odkryłem boski plan w genetyce. Z profesorem Franciszkiem Chrapkiewiczem-Chapevillem rozmawia Jerzy Fąfara”. Do książki dołączona jest płyta CD. Obie książki będą do kupienia podczas spotkania. „Pomruk” kupimy za 25 zł, „Odkryłem boski plan w genetyce” za 40 zł.

Zapraszamy na spotkanie 29 listopada o godz. 17.00 do Biblioteki przy ul. Kusocińskiego 2, sala audiowizualna.

 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.