Upiór w operze

start 30.11.2019 18:00
koniec 30.11.2019 20:00

Lokalizacja: Połaniec

Na zakończenie Dni Kultury Połanieckiej - Muzyka łagodzi obyczaje Centrum Kultury i Sztuki w Połańcu wspólnie z młodzieżą z Artystycznej Grupy Musicalowej przygotowało niezwykłe widowisko muzyczne. Już wkrótce pięć miesięcy ciężkiej pracy grup wokalnych i tanecznych z CKiSz znajdzie swój wielki finał podczas premiery Musicalu "Upiór w operze". Będzie to ogromne przedsięwzięcie teatralno – muzyczne z udziałem blisko 40 wykonawców, mnóstwem scenografii i kostiumów. Tego wydarzenia nie można przegapić.

Spektakl jest realizowany z projektu "MUSICAL I MY w ramach konkursu grantowego „DZIAŁAJ LOKALNIE 2019”, dofinansowanego ze środków Programu "Działaj Lokalnie" Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowanego przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce (ARFP) oraz Ośrodka Działaj Lokalnie: Fundacja Aktywizacji i Rozwoju FARMa. Partnerami programu są: Miasto i Gmina Połaniec, Gmina Łubnice, Gmina Rytwiany, Miasto i Gmina Szydłów, Gmina Bogoria oraz Grupa Azoty Kopalnie i Zakłady Chemiczne Siarki "Siarkopol" S.A. i Starostwo Powiatowe w Staszowie. 

Na musical zapraszamy do Centrum Kultury i Sztuki w Połańcu w dniach: 30.11 o godz. 18.00 i 7.12 o godz. 16.00. Bilety na spektakl można nabyć w kasie CKiSz lub za pośrednictwem strony kino.centrum.polaniec.pl. Zapraszamy serdecznie

 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.