LOVE’ LAS po raz trzeci! Bo kochamy las i kochamy po nim biegać!

start 23.11.2019 06:30
koniec 23.11.2019 15:00

Lokalizacja: Mielec

Stowarzyszenie Zabiegani Mielec zaprasza 23 listopada 2019 r. na długie wybieganie po leśnych ścieżkach. W tym roku zawody będą rozgrywać się na dwóch dystansach: bieg Love’ Las 2019 - około 25 km oraz bieg Bardzo Love’ Las 2019 - około 50 km (2 pętle po 25 km). Dla tych wszystkich, dla których dystans półmaratonu jest za krótki Zabiegani Mielec zachęcają do sprawdzenia swoich siły na dłuższym odcinku. Oprócz pięknych widoków, świeżego powietrza, licznych podbiegów i zbiegów, piasku oraz błotka, gwarantowana jest świetna zabawa.


Strefa startu i meta zawodów usytuowane będą obok ronda przy obwodnicy Dębica - Tarnobrzeg – Rzeszów (parking „Lesiówka”). Trasa obu biegów prowadzić będzie ścieżkami leśnymi. Jako pierwsi wystartują zawodnicy biegu Bardzo Love’ Las 50+ km  (godz. 6:00), którzy na pokonanie całej trasy będą mieli łącznie 400 minut od momentu startu. Biegacze z dystansu ok 25 km muszą zmieścić się w limicie czasu: 200 minut. Organizator zapewni na trasie trzy punkty odżywcze (8 km, 17 km oraz 21 km). Wszyscy zawodnicy, którzy ukończą zawody otrzymają pamiątkowe medale. Dla trzech pierwszych kobiet oraz mężczyzn przewidziane są trofea sportowe oraz nagrody rzeczowe. 


Przed startem koniecznie trzeba odebrać pakiet startowy w biurze zawodów - hala sportowa w Szkole Podstawowej nr 11 z Oddziałami Integracyjnymi w Mielcu, ul. Warneńczyk 2. Biuro będzie do dyspozycji już od godz. 17.00 w piątek oraz w sobotę (godz. 7:00 – 9.30). Na miejsce startu kursować będzie specjalny autobus, który również przetransportuje zawodników po ukończonym biegu do bazy. Hala sportowa w SP nr 11 posłuży jako baza i biuro zawodów, miejsce strefy EXPO, odświeżenia się po startach oraz dla osób chętnych jako nocleg.


Zabiegani Mielec oprócz zaproszenia do sportowej rywalizacji, zachęcają do wysłuchania dwóch prelekcji. W piątek (22.11.2019 r.) w bazie zawodów, o godz. 19.00 fizjoterapeuta Jakuba Czaja opowie o tajemnicy stawu skokowego. Zaraz po tym wystąpieniu ciekawie wypełni wszystkim czas Gniewomir Skrzysiński – ultramaratończyk, ambasador ALTRA Running Polska, który myśli, je, biega i majsterkuje z ukulele.
Dla tych wszystkich, którzy jeszcze nie podjęli decyzji o starcie w zawodach, będzie możliwość zapisania się w dniu zawodów (w przypadku wolnych miejsc). Love ‘ Las jest otwarty nie tylko na biegaczy, ale również na kibiców, których gorąco zapraszamy do przybycia!


Zabiegani Mielec zachęcają do śledzenia na bieżąco strony internetowej https://web.facebook.com/ZabieganiMielec/ oraz profilu na portalu Facebook: https://web.facebook.com/ZabieganiMielec/, gdzie można znaleźć wszystkie informacje związane z planowaną imprezą.

 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.