Muzeum Historii Regionalnej zaprasza na Spacer po cmentarzu parafialnym

start 16.11.2019 12:00
koniec 16.11.2019 14:00

Lokalizacja: Mielec

W związku z ogromnym zainteresowaniem Nocnego zwiedzania cmentarza, które odbyło się 2 listopada Muzeum Historii Regionalnej „Pałacyk Oborskich” zaprasza na kolejny spacer tym razem w dzień, a  mamy nadzieję że w promieniach listopadowego Słońca. 


Wydarzenie nazwane Spacer po cmentarzu parafialnym odbędzie się już w najbliższą sobotę 16 listopada od godziny 12.00. Zbiórka wszystkich zainteresowanych osób wspólnym poznawaniem historii nekropolii dokładnie w południe przy głównym wejściu na cmentarz od ul. Sienkiewicza, nieopodal pomnika żołnierzy Armii Krajowej.  
Przespacerujemy się tą samą, choć nie możemy obiecać, że identyczną jak w Dzień Zaduszny trasą. I na pewno nie z tymi samymi interesującymi informacjami dlatego zapraszamy też uczestników poprzedniej edycji wędrówki.
Spacer poprowadzi Krzysztof Haptaś, kierownik Muzeum Historii Regionalnej „Pałacyk Oborskich”. Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Zapraszamy do udziału osoby w każdym wieku. 

 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.