XIII Ogólnopolski Festiwal Tańca Współczesnego

start 16.11.2019 09:00
koniec 17.11.2019 19:00

Lokalizacja: Mielec

XIII Ogólnopolski Festiwal Tańca Współczesnego, w ramach którego 16 listopada od godz. 9 odbędą się Ogólnopolskie Konfrontacje Tańca Współczesnego „Kontrasty”, a o godz. 19 zapraszamy na spektakl tańca FACELESS – LESS FACE. 
Bilety w cenie 15 zł od 11 listopada do nabycia w kasie kina Galaktyka (dni robocze od godziny 12, w soboty i niedziele – godzinę przed seansem kinowym, w środy – kasa nieczynna).

Mielecki festiwal ma swoją rangę i renomę w całym kraju. Od lat przyjeżdżają do nas młodzi tancerze, aby konkurować o tytuły i nagrody, a także brać udział w warsztatach tanecznych, które prowadzą uznane autorytety w branży tańca współczesnego. W tym roku warsztaty będą odbywać się 16 i 17 listopada. Organizatorzy Festiwalu co rok przygotowują niespodziankę dla uczestników i mieleckiej publiczności – tym razem będzie to spektakl FACELESS LESS FACE, który obejrzymy 16 listopada. 

 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.