„Śpiewajmy dla Niepodległej”

start 11.11.2019 11:09
koniec 11.11.2019 12:00

Lokalizacja: Mielec

Serdecznie zapraszamy na obchody Święta Niepodległości pod Pomnikiem Jana Kilińskiego (zwanym przez mielczan  Pomnikiem Wolności). W czasie obchodów 11 listopada nasi instruktorzy przygotowali pozycję pod nazwą „Śpiewajmy dla Niepodległej”. Chcielibyśmy, aby we wspólnym śpiewaniu pieśni i piosenek patriotycznych wzięło udział kilka pokoleń mielczan zebranych pod Pomnikiem. 
W imieniu Samorządowego Centrum Kultury, które wraz z Urzędem Miasta Mielca i Starostwem Powiatowym w Mielcu  współuczestniczy w organizacji tegorocznych obchodów Święta Niepodległości, serdecznie zapraszamy do udziału w uroczystościach pod Pomnikiem Jana Kilińskiego, które rozpoczną się 11 listopada o godz. 11:10. 

 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.