Wielka Orkiestra Mieleckich Muzyków w ramach Ja w mieście"

start 19.10.2019 19:00
koniec 19.10.2019 21:00

Lokalizacja: Mielec

Grasz na jakimś instrumencie, śpiewasz lub piszesz teksty? To wydarzenie jest dla Ciebie! 

Wielka Orkiestra Mieleckich Muzyków  to kolejna inicjatywa w ramach projektu „Ja w mieście”. Do udziału w niej zapraszamy wszystkie chętne osoby zajmujące się muzyką, śpiewem i pisaniem tekstów piosenek.

Inicjatorem przedsięwzięcia jest mielecki zespół alternatywny „Mrzonki”. Grupa, która tworzy kompozycje autorskie, powstające w sprzężeniu spontanicznych, muzycznych i literackich pomysłów, tym razem proponuje mieszkańcom JAM SESSION.  

JAM SESSION odbędzie się 19 października na Górce Cyranowskiej w Mielcu (w razie niepogody impreza zostanie przeniesiona do Sali nr 1 Domu Kultury SCK w Mielcu). 

Szczegóły pod nr telefonu 517 243 940.

 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.