3. Mielecki Trail Duathlon

start 24.08.2019 08:00
koniec 24.08.2019 14:30

Lokalizacja: Mielec

To już będzie trzecia edycja. Na zakończenie wakacji warto wziąć udział w tym wydarzeniu. Poprzednie edycje Duathlonu pozwoliły nam zebrać sporo doświadczenia, a Wasze opinie upewniły nas w przekonaniu, że trzeba to zrobić jeszcze raz i jeszcze lepiej.
To nie jest wydarzenie skierowane do "wymiataczy", ale będzie można się zmęczyć. Na początek około 5 km biegu, potem około 15 km pedałowania, a na koniec znów 5 km biegiem. Wszystko to po ścieżkach naszych pięknych lasów. Warto wybrać się z rodzinami, znajomymi, bliskimi, kibicami 

Strefa startu i meta zawodów usytuowane będą obok ronda przy obwodnicy Dębica - Tarnobrzeg - Rzeszów. Trasa biegu oraz trasa rowerowa prowadzić będą ścieżkami leśnymi. Zawodnicy będą mieli do pokonania trasę na dystansie: 25 km tj. 
I bieg: 5 km, jazda na rowerze: 15 km, II bieg: 5 km. Łączny limit czasowy na pokonanie całego dystansu to 3 godziny. W zawodach mogą wystartować również sztafety – biegacz i rowerzysta (możliwość sztafety mieszanej). Trasa zawodów zabezpieczona będzie przez służbę porządkową organizatora oraz ratowników medycznych. Wszyscy zawodnicy, którzy ukończą zawody, otrzymają pamiątkowe medale. Dla trzech pierwszych kobiet, mężczyzn oraz sztafet z najkrótszym czasem przewidziane są również trofea sportowe oraz nagrody finansowe.
Orientacyjny plan imprezy:
    • 8:30 - 9:30    Rejestracja / zapisy w Biurze Zawodów
    • 8:35 - 10:00    Ustawianie rowerów w strefie zmian
    • 10:10         Odprawa techniczna
    • 10:30         Start zawodów
    • 13:30        Ostatni zawodnik na mecie w limicie czasu
    • 13:30 – 14:30 Dekoracja i losowanie gadżetów.
Zapraszamy na treningi Zabieganych Mielec w każdy wtorek i czwartek, godz. 19.00, na stadionie Gryf przy ul. Warszawskiej. Zachęcamy również do przyłączenia się do niedzielnego bieganie po ścieżkach leśnych. Będzie okazja lepiej przygotować się do 3. Mieleckiego Trail Duathlon 2019 oraz poprawić swoją formy.
Wszelkie informacje dotyczące planowanego wydarzenia aktualizowane są na bieżąco na stronie internetowej „Zabiegani Mielec”: www.zabiegani.mielec.pl oraz na naszym profilu na portalu Facebook: https://web.facebook.com/ZabieganiMielec/

 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.