Mielecki Leśny Mini Rajd Rowerowy

start 23.06.2019 09:00
koniec 23.06.2019 18:00

Lokalizacja: Mielec

Od 2011 roku na terenach Nadleśnictwa Mielec, odbywa się impreza plenerowa, pod nazwą Mielecki Leśny Mini Rajd Rowerowy. Jest to wydarzenie cykliczne, organizowane przez Mielecki Klub Górski Carpatia oraz Stowarzyszenie „Chodźmy Na Rower”, przy wsparciu Nadleśnictwa Mielec oraz Ligi Ochrony Przyrody Okręgu Podkarpackiego. Tegoroczna IX edycja odbędzie się 23 czerwca . 

Cele imprezy, to między innymi: promocja zdrowego trybu życia i ruchu na świeżym powietrzu, popularyzacja sportu i turystyki rowerowej, promowanie walorów turystyczno-krajobrazowych mieleckich lasów oraz ścieżek przyrodniczo-edukacyjnych; uwrażliwienie społeczeństwa na problemy związane z ochroną środowiska, przyrody ojczystej, zaśmiecaniem i profilaktyką przeciwpożarową w lasach; integracja społeczności.

 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.